index

صفحه فیسبوک امراه (لایک کنید)

مجلات و روزنامه ها

صفحات123

emrah-sabah

ÖMER KARAHAN  30.5.2016

در سال 1985، روزنامه ی Sabah برای اولین بار منتشر شد. از آن روز به بعد توانست به یکی از بزرگترین و مهمترین روزنامه های ترکیه تبدیل شود و با اخبار خاص توانست نبض کشور رو در دست بگیرد.

امراه هم مانند این روزنامه از همان روزها وارد زندگی ما شد.او که با آلبوم های موسیقی و فیلم های سینمایی توانست قلب میلیون ها انسان را فتح کند، با روزنامه ی Sabah  و شبکه ی ATV رابطه ی ماندگاری دارد. با نقش های ماندگار خود در سریال های ATV توانست در خانه های میلیون ها نفر خاطرسازی کند و هم اکنون نیز در فصل جدید با سریالی جدید به این شبکه باز خواهد گشت. با امراه رمز و راز موفقیت، ارزش برند بودن امراه و سریال جدیدش صحبت کردیم:

_

kucuk-emrah

گزارشگر: 35 سال هست که در این راه هستی و همیشه در سطح اول حرفه ات بودی… لطفا کلمه ی “امراه” رو برای ما شرح بده

امراه: از اینکه با شما اینجا باهم هستیم خیلی خوشحالم. به عنوان کسی که سال ها در این حرفه هستم، مهم تر از اینکه تونسته باشم به یه جایی برسم اینه که با شایستگی بتونم اون مقام رو حفظ کنم… همونطور که روزنامه ی SABAH با موفقیت بزرگی به عنوان یک برند، شایستگی و خط فکر خودشو داره، در راه حرفه ای من هم مشابه رفتار رو میتونید ببینید. به کاری که انجام میدم همیشه حرفه ای نگاه کردم و اونو جدی گرفتم. هیچوقت به کارهام کوتاه مدت نگاه نکردم و همیشه به دنبال پروژه های بلند مدت و آینده دار بودم و کارمو با علاقه انجام دادم. برای من برنامه ریزی و چشم انداز شغلی از همه چیز مهم تر بوده. با استقرار و کیفیت کامل به کارم ادامه دادم. روزنامه ی SABAH در سال 1985 به کار خودش شروع کرده، من هم در همون سال ها اولین آلبوم خودمو منتشر کرده بودم. الان در 31 سالگی روزنامتون داریم این مصاحبه رو باهم انجام میدیم و این باعث خوشحالی منه.

_

گزارشگر: با روزنامه ی SABAH چطوری آشنا شدی؟

امراه: تقریبا میشه گفت با این روزنامه همزمان کارمونو شروع کردیم. از وقتی که یادم میاد این روزنامه هست. قرار گرفتن در خبرهای این روزنامه همیشه خیلی مهم بود هنوز هم مهمه… روزنامه ای هست که اخبار مهم روز رو تعیین میکنه. بین قرار گرفتن خبری در روزنامه ی SABAH با دیگر روزنامه ها فرق زیادی هست. همیشه برند بودنش رو حفظ کرده. به عنوان مثال وقتی 35 سال پیش کارمو شروع کردم بچه بودم. طی این سالها آلبوم ساختم، فیلم یا سریال بازی کردم و در پروژه های مختلفی قرار گرفتم اما در همه ی این دوران همیشه در اوج بودم، و این اتفاقی نیست. درسته که استعداد خدادادی داشتم اما من هم خیلی زحمت کشیدم. به همین شکل روزنامه SABAH هم تلاش زیادی کرده.

_

گزارشگر: اینقدر شهرت داشتن و جدا نشدن از مردم هم کار آسونی نیست. شما اینو انجام میدین. حتی برای کارهای جدیدتون نیازی با تبلیغ کردن هم نمیبینید. به این میشه گفت پر جرات بودن یا داشتن اعتماد به نفس؟ یا چیز دیگه ایه؟

امراه: اول باید اعتماد به نفس داشته باشید. وقتی اعتماد به نفس دارید دیگه مغرور نمیشید و دستپاچه نخواهید شد. همونطور که من میدونم چی هستم و کجا قرار دارم، میدونم چی و کجا نیستم. این کمک میکنه که راحتتر باشم، و باعث میشه اعتماد به نفس و خط فکریم جهت پیدا کنه. ذاتا اینو میشه از کارهام مشاهده کرد. این هیچوقت فراموشم نمیشه که انسان اول باید برای خودش احترام قائل باشه. علاوه بر این در طول این مدت به میزان موفقیتم نگاه می کنم. مطمئنا پروژه های ناموفقی هم داشتم اما میانگین کارهای موفقم خیلی بالاست. دلیلش هم اینه که هیچ وقت به دلیل اینکه یک کاری کرده باشم، کاری انجام ندادم.

_

emrah-mcdonalds

گزارشگر: از خونه ای 8 متری که دستشویی نداره و کنار سرد خونه بود اومدی و حتی تونستی چهره ی تبلیغاتی یکی از برندهای جهانی (مک دونالد) بشی. این برای شما چه حسی داره؟

امراه: خدا همیشه کنار من بوده و مادری دارم که با تمام وجودش منو در آغوش میگیره. بین جایی که در زمان کودکیم بودم و جایی که الان هستم تفاوت زیادی وجود داره. به همین خاطر همیشه خدا رو شاکر بودم. تا با امروز پیشنهاد های زیادی برای حضور در تبلیغات داشتم اما همونطور که گفتم به خاطر اینکه تو یه تبلیغ قرار گرفته باشم، چیزی رو تبلیغ نکردم. صبر کردم و هیجان زده نشدن خیلی مهمه چونکه زمینه ساز اشتباه کردن میشه. نهایتا در تبلیغ یکی از بزرگترین برند های دنیا بازی کردم و خیلی هم از این بابت خوشحالم اما هیچوقت از این موفقیتم خودمو گم نکردم (توضیح: امراه پس از بازی در تبلیغ مک دونالد موفقیت چشمگیر و عجیبی کسب کرد. به طوری که برای اولین بار در تاریخ، محصول تبلیغ شده در فروشگاه های مک دونالد تموم شد. این موفقیت به قدری بود که مسئولان مکدونالد برای تحقیق چند روزی به ترکیه رفتن تا به راز این موفقیت پی ببرند). این هم از مزیت های کار کردن از کودکی هست که تجربه به من آموخته با هیچ اتفاقی جوگیر نشم. به عنوان کسی که همیشه خدا رو شکر می کنم به سرنوشت اعتقاد دارم به همین خاطر همه چیز در زمان خودش اتفاق افتاد. کودکی من به تنهایی سپری شد. مادرم کار میکرد و منو بزرگ کرد.

_

گزارشگر: دوران کودکی سختی داشتین؟

امراه: چیزی که از دوران کودکیم یادم میاد. فقط سختی هست. اما مادرم همیشه سعی داشت من رو به خوبی بزرگ کنه. از اون روزها تا این روزها… هیچوقت بخاطر اینکه از این حرف هام سوء برداشت نشه، از این چیزها صحبت نکردم. منو نمیشناسن و فکر میکنن آدم خیلی سردی هستم اما فراموش میکنن که من از کودکی کار کردم. نمیدونن از چه سنی شروع به کار کردم. از چه شرایط روحی و روانی عبور کردم. نمیدونن. چه روزهای سختی رو سپری کردم، وقتی در دوران بلوغ صدام عوض شد تونستم دوباره به کارم ادامه بدم، اینا رو نمیدونن.

یکم پیش که درمورد موفقیت روزنامه یsabah  صحبت کردیم، در مورد سختی هایی که سپری کردن صحبت شد. آسون نیست جایی رو که به سختی یهش رسیدین رو حفظ کنین. فقط کافیه تصور کنین. بیش از 31 سال من دائما به خودم از بیرون نگاه کردم و وقتی از بیرون به خودم نگاه می کنم میبینم که در سن بچگی امراه کار سختی انجام داده. با کسایی کار میکرد که از نظر سنی خیلی بزرگتر از اون بودن. دوران کودکی ای که باید زندگی میکرد رونتونسته سپری کنه، چونکه اون همیشه درحال کار کردن بوده. مشهور شده اما نمیدونه شهرت چیه. من میدونم امراه در بچگی چه سختی هایی رو سپری کرده…

_

گزارشگر: واقعا دوران سختی بوده…

امراه: بعضا در مورد من اینجوری میگن که “امراه فکر میکنه کیه؟؟”. من خودمو چیز خاصی تصور نمیکنم. فقط ارزش خودم و اثرهایی که خلق کردم رو میدونم. دوباره تکرار میکنم من خودمو چیز خاصی تصور نمیکنم چونکه تفاوت زیادی بین تصور کردن و مطمئن بودن وجود داره. به طور خلاصه میدونم در چه جایگاهی قرار دارم و کجا هستم.

_

گزارشگر: شنیده بودم که در دورانی که مشهور شده بودین و به استانبول اومده بودین، آرزوی دیدن پل Bogaz رو داشتین. این آرزوتون چطوری براورده شد؟

امراه: تو دهه ی 80 بود که به استانبول اومدم. میخوام پل Bogaz که کلی تعریفش رو شنیدم رو ببینم. یعنی چه حسی بوده؟… با ذهن کودکانه ی خودم همش فکر میکردم و التماس میکردم که “کی میریم روی پل؟”. در اون دوران داریم روی آلبوم کار میکنم، فیلم بازی میکنم، مشهور شدم و همه منو میشناسن. اما من فقط دنبال 1 چیز هستم: “منو که روی پل میبرین؟” اون دوران اصلا نمیدونم شهرت و مشهور بودن چیه!

_

گزارشگر: به یکباره مشهور شدین…

امراه: درسته. در دیاربکر با یک آلبوم آماتور که روی کاست ضبط شده بود، مشهور شدم. بعد از اون هم با پیشنهاد آلبوم حرفه ای به استانبول اومدم. با یک کاست مشهور میشم و خودم از قضیه بی اطلاع هستم. در اون سن شهرت چیزی نیست که متوجهش باشم. کسی از من سوال نکرد که “آیا میخوای مشهور بشی؟”. من به یکباره مشهور شده بودم. خدا به من یک استعداد داده. دارم از احساسات و شرایط روحی اون کودک برای شما صحبت می کنم. کودکی که در اون سن (13 سالگی) مشهور شده ولی نمیدونه مشهور شدن یعنی چی. چیز آسونی نیست…

_

emrah-ferditayfur

گزارشگر: به عنوان کسی که طرفداران زیادی از همه ی اقشار جامعه داری، متواضع بودن خیلی سخته. وقتی از بیرون به خودت نگاه می کنی اینو چجوری میبینی؟

امراه: اینکه انسان ها شما رو بشناسن و دوست داشته باشن چیز خوبیه. تو هر حرفه ای که باشین، اگر موفق باشین شهرت پیدا می کنین. حس دوست داشته شدن و شناخته شدن رو نمیشه وصف کرد. من همیشه در کنار مردم بودم و زندگی کردن با مردم رو دوست دارم. اگر اینکار رو بکنید زیاد هم زندگی برای شما سخت نمیشه. طبیعتا مثل بقیه مردم هرجایی که دلم میخواد نمیتونم برم. این مهم نیست که بقیه در مورد من چه فکری می کنن. شهرت و من… بین اینکه شهرت من رو مدیریت کنه یا من شهرت رو تفاوت وجود داره. من میدونم شهرت کجای زندگی من قرار داره. اگه شهرت به شما دیکته کنه اونموقع کارتون سخت میشه. شهرت برای من مثل یک مهمان عزیز هست.

_

گزارشگر: رئیس جمهور کشورمون آقای اردوغان و همسر ایشون همیشه هنر شما رو ستایش کردن. در مورد این نظرتون چی هست؟

امراه: جناب رئیس جمهور و همسرشون انسان های محترمی هستن. این خوبه که به هنر و هنرمند بها میدن. ازشون تشکر می کنم. همسر ایشون به اکران فیلمی که کارگردانی کرده بودم تشریف آوردن و منو مفتخر کردن. ازشون سپاسگزارم.

_

13118933_1115279595159608_6610547688615691475_n

گزارشگر: با رفتارتون الگوی بسیاری از جوان ها هستین. از سیگار و مشروبات الکلی استفاده نمی کنید. به جوان ها توصیه ای دارید؟

امراه: چه خوب، اینکه بتونم برای کسای دیگه الگو باشم باعث خوشحالی من میشه. به عنوان کسی که از بچگی دارم کار می کنم، از انسان هایی که با کار کردن به یه جایی رسیدن خیلی خوشم میاد. از اون ها می خوام هیچوقت در کارشون جمله هایی مثل “من دیگه بهترینم” استفاده نکنن. گفتن جمله ی “بهتر از من وجود نداره” باعث فریب خوردن هست. خود من هنوز هم به یادگیری ادامه میدم.

_

گزارشگر: از هنرمندان خیّر هستین. در دیاربکربرای کودکان معلول مدرسه ساختین، خونه ی خودتونو در زلزله به زلزله زدگان دادین، برای کودکان تالاسمی پروژه های انجام دادین و…

امراه: صحبت کردن در مورد این موضوع ها رو دوست ندارم. به خاطر اینکه سوال کردین توضیح میدم. در مدرسه ی دیاربکر صدها کودک معلول در حال آموزش هستن و این برای من خوشحالی توصیف ناپذیری هست. بیشتر از این خوشحالی ای وجود نداره. در شهری که به دنیا اومدم، به اسم پدر و مادرم یک مدرسه ساختم و این حس خوبی به من میده. شب ها با وجدان راحت می خوابم. کارهایی که کردم به خاطر این بوده که دوست داشتم اینکارها رو انجام بدم و به خاطر این نبوده که مردم درباره این ها بدونن. مهم اینه که خدا شاهد همه چیز هست…

_

emrah-atv

گزارشگر: سالهاست که تمام پروژه های مربوط به سریال های تلویزیونی رو رد میکنین و الان دوباره تصمیم به بازگشت به تلویزیون گرفتین…

امراه: بله همینطوره. این خبر رو برای اولین بار اینجا اعلام می کنم. با شرکت NTC MEDYA به توافق رسیدیم و پس از سال ها در فصل جدید در شبکه ی ATV ، در تلویزیون خواهم بود. میتونم بگم که دارم به خونه ی خودم برمیگردم. چونکه وقتی ATV  ایجاد شد جزو اولین ترانسفر های این شبکه بودم و حالا پس از 20 و خورده ای سال دوباره به این شبکه بر می گردم. به نظرم وقت برگشتن به خونه رسیده بود.

_

emrah-aytenerdogan

گزارشگر: از مادرتون خیلی تاثیر میگیرید و از عشق شما به مادرتون همه اطلاع دارن. مادرتون رو برای ما شرح میدین؟

امراه: خونه ای که در اون به دنیا اومدم کنار بیمارستان بود و پایینش هم سردخونه بود. برف زیادی میبارید و راه ها بسته میشد. مادرم منو خونه میگذاشت و برای کار بیرون میرفت. وقتی به مدرسه میرفتم کیف نداشتم و کتاب هام رو تو پلاستیک میبردم. برای ناهار هم به محل کار مادرم میرفتم چون میدونستم اونجا میتونم غذا بخورم و مادرم سهم خودش رو برای من جدا میکرد. مادرم برای من مثل یک دوست و رفیق میمونه. خدا حفظش کنه و عمر طولانی بهش بده. در مورد مادرم، در روز تولدش در اینستگرام پست گذاشتم. مادر من کسی هست که سهم غذای خودش رو برای من جدا میکرده… کودکی من به تنهایی سپری شد. مادرم همه چیز من بود. رابطه ی مادر و فرزندی ما خیلی متفاوته. من برای اون و اون برای من خیلی مهم هستیم.

_

گزارشگر: در آخرین آلبوم شما به نام Terzinin Oglu هیچ جای آلبوم اسمی از شما نوشته نشده!. این آلبوم رو به پدر مرحومتون تقدیم کردین؟

امراه: بله، فقط روی آلبوم عکس من موجوده و اسمم جایی نوشته نشده. فقط Terzinin Oglu (به معنی پسر خیاط). پدر مرحوم من یک خیاط بود. درسته که آدم مشهوری هستم اما در اصل پسر یک خیاط هستم. پدرم آدم خیلی شریفی بود. با این که پدرم رو هیچوقت ندیدم اما ماشین خیاطی، اتو و میز اتوی پدرم رو نگه داشتم. ارزش اونها برای من با هیچ چیزی قابل قیاس نیست. این اشیای ارزشمند رو نگه داشتم.

_

1 (349)

گزارشگر: در تاریخ موسیقی ترکیه اولین خواننده ای هستید که با فروش بلیط استادیوم رو پر کردین، آلبوم های شما فروش میلیونی داشت، آهنگ های شما الان هم مورد توجه هست. از نظر خیلی از استادان موسیقی به مایکل جکسون تشبیه شدین. درمورد اینها چه نظری دارید؟

امراه: یک بچه مشهور میشه و بزرگ میشه، در دوران بلوغ صداش دگرگون میشه اما در هر دوره ای میتونه خودش رو مقبول واقع کنه. این کار آسونی نیست. تشبیه شدن به مایکل جکسون در اون دوران خیلی سروصدا کرده بود. حتی در یک دوره برای من کت چرم مایکل جکسون هم دوخته بودن (با خنده).

_

emrah-ibo2

گزارشگر: در گذشته با بزرگان موسیقی ترکیه و با کسانی که امروزه برای اونها آلبوم گرامی داشت تهیه میشه، در یک صحنه اجراهایی داشتین. جدیدا، دوباره موسیقی سبک آرابسک با طرفدار روبرو شده. چه نظری در اینباره دارید.

امراه: با Zeki Muren در یک صحنه اجرا داشتم و خیلی به این افتخار می کنم. فرصت این رو داشتم که با انسان های بزرگی در یک صحنه باشم و تجربه های زیادی کسب کنم. همیشه میگن که “آرابسک دوباره طرفدار پیدا کرده”، اما من میدونم که آرابسک همیشه در قلب طرفدارانش حضور داره. در دهه ی 90 با یک نگاه جدید سبک آرابسک، اون رو گسترش دادم. با موسیقی متفاوت و تحریرهای آرابسکی امراه. برای مردم در اوایل عجیب به نظر میومد. آلبوم Haydi simdi gel یکی از پرفروشترین آلبوم ها من هست. من اینو به عنوان آرابسک نامگذاری نکردم. جوری که علاقه داشتم آهنگ ساختم و خوندم و سبک خودم رو ابداع کردم. ذاتا آهنگ های من خاص هستن. حتی میان اهالی موسیقی،  یه چیزی به اسم “آهنگ های امراه” وجود داره. اگر بخواهیم آهنگ های امراه رو تو سبک خاصی قرار بدیم باید اسم اون سبک رو سبک آزاد گذاشت. این رو هم باید اضافه کنم که یک گروه از خواننده ها، آهنگ های خودشون رو میسازن و اجرا میکنن و گروه دیگه فقط آهنگ های دیگران رو اجرا میکنن. من در موفقیت خودم نقش آهنگ هایی که خودم ساختم رو خیلی پررنگ تر می بینم.

emrah-zeki muren

_

عکس هایی از روزنامه ی SABAH

_________________

ترجمه و آماده سازی متن : Hadiipek

هرگونه کپی برداری و استفاده از مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد

emrah-gildfilm-startvبا سلام

سریال جدید امراه که قراره از اواخر تابستان 94 شروع به پخش بشه، برای کمپانی Gold Film هست و در شهر Milas فیلم برداری خواهد شد. سناریوی این سریال برای Onur Uğraş می باشد که قبلا سریال های Küçük Kadınlar, Ömre Bedel و Bitmeyen Şarkı رو از ایشون به یاد داریم.

داستان این سریال روایت حال یک قائم مقام می باشد که در دوران کودکی از شهرش جدا میشه و حالا پس از گذشت سال ها دوباره به شهر خودش برگشته و به دنبال آشکار شدن رازهای زندگیش می گرده.

همچنین چند تا خبرگذاری احتمال همبازی شدن emrah با tuba büyüküstün رو اعلام کردن (سریال Kara Para Ask که tuba büyüküstün در اون ایفای نقش می کنه تا تیرماه به پایان خواهد رسید).

 

منتظر اخبار بعدی باشید…

 

emrah-mcdonalds-rekor

با سلام

همونطور که اطلاع دارید امراه چند ماه پیش در تبلیغ مکدونالد بازی کرده بود.

این تبلیغ سر و صدای زیادی به پا کرد و به یک تبلیغ موفق برای مکدونالد تبدیل شد. در آنالیزی که روی تبلیغات تلویزیونی انجام داده شده تبلیغ امراه به پشت سر گذاشتن تبلیغ های Kivanc tatlitug و Cem yilmaz توانسته بیشترین تاثیرگذاری روی بیننده رو کسب کنه و به عنوان بهترین پروژه ی تبلیغاتی انتخاب بشه

 

چند عکس از روزنامه هایی که این خبر رو منتشر کردن:

 

 

morteza-emrah

امروز امراه در صفحه فیس بوک خودش در پیامی درگذشت هنرمند عزیز کشورمون، مرتضی پاشایی رو تسلیت گفت

متن این پیام:

Morteza Pashaei’ye yuce ALLAH’tan rahmet dilerim, Mekani cennet olsun

EMRAH

 

از جانب خداوند برای مرتضی پاشایی طلب مغفرت دارم. مکانش بهشت باشه.

امراه

 

 

از طرف همه ی طرفداران ایرانی امراه و مرتضی پاشایی بخاطر این کار قشنگ امراه ازش تشکر میکنیم…

صفحه رسمی امراه در فیسبوک:www.facebook.com/emrahofficial

 

بعضی سایت های خبری نیز این خبر رو مخابره کردن:

به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا، اِمراه – خواننده، بازیگر و کارگردان ترکیه‌ای – در صفحه فیسبوکش عکسی از زنده‌یاد پاشایی را منتشر کرده و برایش از درگاه خداوند طلب رحمت کرده است.

او در این پست نوشته است:  (خداوند مرتضی پاشایی عزیز را رحمت کند. امیدوارم جایش در بهشت باشد.)

این پست فیسبوکی با استقبال بسیار زیادی به‌ویژه از طرف مخاطبان ایرانی امراه روبه‌رو شده است.

مرتضی پاشایی، متولد 20 مرداد 1363، خواننده، نوازنده، آهنگساز پاپ ایرانی و دانشجوی رشته گرافیک بود. او موسیقی را از چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد. پاشایی از 13 آبان  به علت شرایط وخیم بیماری در بیمارستان بستری شده بود. وی سرانجام پس از ماه‌ها مبارزه و تحمل درد بیماری صبح روز بیست‌و‌سوم آبان 93 دار فانی را وداع گفت.

مراسم تشییع و تدفین این خواننده جوان درمیان حضور انبوه و کم‌نظیر مردم برگزار شد و در رسانه‌های داخلی و خارجی انعکاس گسترده‌ای یافت.

 

http://www.ana.ir/Home/Single/118163

http://azargalam.ir/

http://aftabnews.ir/

http://www.berozha.com/news90286

http://www.tasvirnama.ir/

 

 

emrah ve alisan - ihtiyaci varبا سلام

بالاخره پس از چند سال انتظار میتونیم صدای امراه رو بشنویم…

امراه که در سال 2000 در آلبوم Ya Hey ترانه ی ihtiyaci var رو خونده بود، اینبار این ترانه ی بسیار زیبا رو با آلیشان همخوانی کرده.

این اثر که شعرش از sukru kekevi هست و موزیکش از emrah ، در سال 2000 توسط feyyaz kurus تنظیم شده بود. البته این بار کار تنظیمش به عهده ی caner tepecik هست.

امااااا سوپریزه امراه:

اینجور که خبر گذاری ها گفتن امراه تهیه کننده ی سینگل آلیشان خواهد بود واین اثر در سینگل جدید alisan قراره انتشار بشه. اما اصلا قرار نبوده که با امراه همخوانی صورت بگیره.

امراه که تابستونو در بدروم مشغول استراحت بود یک شب بدون هماهنگی مسافرتش رو ترک میکنه و به استانبول برمیگرده و مستقیما به استودیو میره !

این استودیو که برای Caner Tepecik هست و آلیشان این اثر رو در اونجا خونده بوده ، امراه شروع به خواندن ترانه روی آهنگ میکنه و فایل همخوانی رو آماده میکنه!!!

با یک تماس تلفنی Caner tepecik از آلیشان میخواد که به استودیو بره تا آهنگ رو بهش نشون بده… خلااصه آلیشان به استودیو میره و با سوپریز امراه مواجه میشه 😀

جالبش اینجاست که بلافاصله بعد امراه برمیگرده به بدروم و مسافرتش رو ادامه میده . خیلی خاصه این مرد…

واقعا این ژست فقط از افسانه ای مثل امراه بر میاد…

 

عکس هایی از امراه و آلیشان و جانر تپجیک:

 

کمتر از چند هفته ی دیگه این اثر در سینگلی به نام Ihtiyaci var منتشر خواهد شد و کلیپی برای این آهنگ ساخته خواهد شد

برای دانلود ترانه ی ihtiyaci var نسخه ی سال 2000 با صدای امراه به لینک روبرو مراجعه کنید: emrah-ihtiyaci var – 2000

بی صبرانه منتظریم تا دوباره صدای امراه رو بشنویم

 

با تشکر – Hadiipek

 

صفحات123

بایگانی